Сотрудничество

З питань співпраці Ви завжди можете звернутися до керівника культурних проектів- Тетяни Станєвої.

 

Тетяна Станєва, 11/08/1984, народилася в болгарському селі Чушмелій (Криничне), що знаходиться в Болградському районі Одеської області, Україна. Місце народження і визначило її долю. Після успішного закінчення середньої освіти в рідному селі вивчала теологію в столиці країни, після чого з відзнакою закінчила Київський національний університет ім. Т. Шевченка за спеціальністю «Фольклористика. Філологія української мови та літератури». Вибір цього шляху був продиктований бажанням заглибитися в традиції свого краю, вивчити їх, зрозуміти і зберегти.

 

Станєва Тетяна Іванівна має дворічний досвід керування проектами як заступник ГО «Центр розвитку Бессарабії» по культурним проектам, два найбільших з яких – це рок-фестиваль «Дунайська січ» в м. Ізмаіл 2019 р, та фестиваль «БессарабіяFolk» в с. Чійшій (Городнє), травень 2019 р. Також, на її професійному рахунку організація реалізації гран-прі для переможців – поїздка на фолькфестиваль в Болгарію та всі (біля 10) поїздки колективів за ці два роки в різні країни і міста, що відбувались за підтримки ЦРБ, так само як і зустріч гостей колективів в Бессарабії (автобуси, квитки, готелі, годівля, екскурсії). Приймає участь у будівництві етнографічного музею в болгарському с. Криничне, а саме – була відповідальна за організацію резонансного (біля мільйона переглядів прямого ефіру на ФБ), давно нечуваного, забутого в Бессарабії Чамура (пер. Клака) 6 липня 2019 р. І в подальшому працює над збором музейних експонатів та створенням етнографічних відеоматеріалів для музею.

 

Тетяна Станєва – автор, сценарист, режисер та продюсер Документального фільму про с Криничне-Чушмелій “Місце сили” (грудень 2018 р.), який був презентований в багатьох містах і навіть країнах та на фестивалях. (тизер – https://youtu.be/VAyjyLyIYt4). Дебютний документальний фільм «Місце сили» є своєрідним продовженням життєвих пошуків авторки. «Я стала режисером не тому, що мріяла побудувати кар’єру в кінематографії, а тому що мені було про що розповісти. І робила це не через те, що могла, а тому що не могла не зробити», — говорить про свою мотивацію зайнятися кінематографією режисер. Також, вона працює над документальним коротким метром «Чамур» на стадії постпродакшна та над новим проектом ігрового фільму «Хитър Петър пътува из Бессарабия» (пер. -Хитрий Петро подорожує Бессарабією) на стадії написання сценарію та препродакшна.

 

Також є продюсером відео студії «PowerFilm Production», що супроводжує створення усіх репортажних відео подій ЦРБ та забезпечує роботу над творчими проектами фільмів.

 

Займається СММ роботою, веде 5 сторінок проектів на Фейсбук (тисячі фолоуверів), керує піар-службою проектів, та пише статті для ЗМІ. Має 7-річний дипломатичний досвід роботи в Посольстві Палестини в Україні, досвід переговорів, публічних виступів, презентацій. Володіє словом та ораторським мистецтвом.

Свяжитесь с нами