Студенти педагогічного факультету Ізмаїльського державного гуманітарного університету Юрій Захареев і Валерія Сімонкіна-Златова нагороджені громадською організацією «Центр розвитку Бессарабії», співзасновником якої є Віктор Куртєв, спеціальною премією за спортивні досягнення. Спортивні досягнення студентів дійсно вражаючі.

Боксер з села Андріївка Білгород-Дністровського району Юрій Захареев, студент ІДГУ, виграв золоту медаль молодіжного чемпіонату Європи, який завершився в столиці Болгарії Софії 10 вересня.

Йому змушені були поступитися Роман Кудрявець з Литви (0: 5), Джіані Дедіч з Німеччини (0: 5) і Емірджан Мехмед з Болгарії (1: 4). У фіналі Юрій впевнено переконав суддів у своїй перевазі над росіянином Дмитром Захаровим.

Тренує чемпіона Європи Ігор Юрескул, також випускник Ізмаїльського університету.

У числі головних тріумфаторів четвертого фінального етапу світової серії з пляжної боротьби «Beach Wrestling World Series», який пройшов в Загребі 6 вересня, виявилася майстер спорту України міжнародного класу, представниця спортивного клубу «Балкани», студентка ІДГУ Валерія Сімонкіна-Златова. Виступаючи у ваговій категорії до 60 кг, спортсменка виграла свої поєдинки у представниць Словенії і Португалії, проте у вирішальній сутичці прикро поступилася бразильянці ФамоТрістао. У підсумку Валерія Златова стала срібним призером етапу «Beach Wrestling World Series» в Загребі.