fbpx
ДАТА ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ: 11-12 ВЕРЕСНЯ 2021

BESSARABIYA FOLK - 2021

Міжнародний фольклорний фестиваль народної творчості “BESSARABIYA FOLK – 2021” проводиться за підтримки партнерської програми “Культура. Туризм. Регіони” Українського культурного фонду і Державного агентства розвитку туризму.
ПОЛОЖЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ
ЗАЯВА НА УЧАСТЬ

ЦіЛІ І ЗАВДАННЯ
ОСНОВНА МЕТА ПРОЕКТУ

Популяризація національних культур і взаємозбагачення культурних традицій шляхом сценічного відтворення автентичних народно-музичних творів, обрядів, свят.

Виявлення кращих колективів Бессарабії, що спеціалізуються в фольклорі: народний танець, народна музика, вокал, театральне мистецтво традицій і звичаїв.

Збереження культурного різноманіття Бессарабії, відродження національних звичаїв, традицій, ремесел. 

Активізація творчої діяльності талановитої молоді. Популяризація та відродження інтересу до народної творчості в Бессарабії.

Обмін творчими досягненнями і можливість встановлення тісних контактів між творчими колективами з різних населених пунктів.

Професійне вдосконалення художніх керівників творчих колективів.

Розвиток зеленого та фольклорного туризму в регіоні.

Програма фестивалю

До участі у Фестивалі запрошуються: самодіяльні колективи (фольклорно-етнографічні гурти, фольклорні колективи, ансамблі народної пісні та побутового танцю, ансамблі народної музики), незалежно від форми власності і відомчого підпорядкування; окремі виконавці; реконструктори традиційного національного одягу.

Номінації Фестивалю

НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ

СОЛЬНА ТА ГУРТОВА НАРОДНА МУЗИКА

СОЛЬНИЙ ТА ГУРТОВИЙ НАРОДНИЙ СПІВ

А ЩЕ:
ЗІРКОВІ ГОСТІ

В рамках концертної програми фестивалю заплановані виступи зіркових гостей. Живий звук, море драйву та чудовий настрій гарантовані.

МІСЦЕВА КУХНЯ

Бессарабська кухня заслуговує на окрему увагу. Ви просто зобов’язані спробувати традиційні місцеві страви та напої, які приготують за старовинними рецептами на свіжому повітрі.

ГАРНІ ЛОКАЦІЇ

Місцева природа просто чарує своєю красою. Різні тури по Бессарабії – відмінна можливість побачити багато нового і прекрасно провести час всією родиною.

Локація
МІСЦЕ ПРОВЕДЕНИЯ

с. Городнє, Одеська область, 68712

ПАРТНЕРИ

Проєкт «Міжнародний фольклорний фестиваль народної творчості «BESSARABIYA FOLK» в с. Городнє». реалізується в межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» Українського культурного фонду і Державного агентства розвитку туризму.