12 січня 2019 року в актовому залі Ізмаїльського державного гуманітарного університету відбудеться масштабна подія в галузі спорту – перший Бессарабський Олімп. Генеральними партнерами заходу виступають Громадська організація Центр розвитку Бессарабії і депутат Одеської обласної ради Стоянова А. А, а організатором – Ізмаїльська міська організація фізкультурно-спортивного співтовариства «Україна».

Бессарабський Олімп об’єднує в собі спортивні клуби, організації, федерації з усієї Бессарабії, щоб підвести підсумки і нагородити найдостойніших і кращих спортсменів!

У Бессарабському Олімпі 2019 бере участь 30 громадських організацій зі всієї Бессарабії: Арциза, Кілії, Рені, Болграда, Болградського району, Ізмаїла, Ізмаїльського району. Кожна організація налічує від 20 до 50 спортсменів, але для нагородження представить 10 кращих, які брали участь в змаганнях як міського значення, так і Чемпіонатах країни і світу!

Бессарабський Олімп в Ізмаїлі проводиться вперше, хоч підведення підсумків досягнень серед спортсменів проводилося ще з 2006 року. Цього року захід відзначиться своєю масштабністю, якщо раніше нагородження проводили серед міських організацій, то зараз буде охоплений весь Бессарабський регіон.

  • 12 січня, субота.
  • Початок 14.00.
  • Актовий зал ІДГУ.