Етнографічний фестиваль Bessarabia-FOLKв селі Городнє
Генеральний секретар АЄПР в Одеському морському порту
15 січня делегація на чолі з генеральним секретарем Асоціації європейських прикордонних регіонів Мартіном Гільєрмо Раміресом відвідала підприємство “Контейнерний термінал Одеса”
Бессарабські ігри. Весна-2019
19 і 20 квітня в спортивному Палаці Каменки Ізмаільского району проходила спартакіада ​​«Бессарабські ігри. Весна-2019 ». На захід з’їхалися 120 спортсменів з п’яти районів Одеської області.
Центр розвитку Бессарабії
— это объединение молодых перспективных единомышленников, которые знакомы с проблемами региона и понимают его потребности. У истоков создания организации стоят главы советов, предприниматели, представители образовательной сферы, которые глубоко осознают свою роль и ответственность в сохранении достояний предыдущих поколений, развитии региона, его экономического потенциала, возрождение культурных и духовных ценностей.
Розвиток
Всі публікації
В Україну завітав генеральний секретар Асоціації європейських прикордонних регіонів Останні роки українці багато чують про партнерські проекти з європейськими донорськими організаціями, однак відчути реальну підтримку з боку ЄС вдавалося лише деяким регіонам України. Виправити це, можливо, вдасться в недалекому майбутньому. 13.01.2020 39 Міжнародний форум “Збереження і розвиток історико-культурної спадщини албанців України: проблемні питання та шляхи їх вирішення” В Ізмаїлі відбувся видатний захід, що мав міжнародний статус. Ініціатором і організатором його проведення виступила громадська організація "Ізмаїльсько-албанська громада "Обор шіптар" (албанський двір). Проходив захід на базі Ізмаїльський державного гуманітарного університету за підтримки громадської організації "Центр розвитку Бессарабії" і її засновника Віктора Куртєва. 05.05.2019 37 Громадська організація “Центр розвитку Бессарабії” на Генеральній асамблеї Європейських прикордонних регіонів "Уявіть собі землю, де різні народи і культури живуть в мирі та любові, без кордонів. Вони розмовляють різними мовами, але розуміють один одного. Вони страждають разом і святкують свої традиційні свята разом. Влада змінюються, а вони залишаються сильними і непохитними, зберігаючи свою ідентичність століттями! Представили? Ви думаєте, це неможливо? Це місце знаходиться на цій планеті, навіть більше - в Європі! Ім'я йому - Бессарабія ". 30.11.2019 32
Всі публікації