fbpx
Етнографічний фестиваль Bessarabia-FOLKв селі Городнє
Генеральний секретар АЄПР в Одеському морському порту
15 січня делегація на чолі з генеральним секретарем Асоціації європейських прикордонних регіонів Мартіном Гільєрмо Раміресом відвідала підприємство “Контейнерний термінал Одеса”
Бессарабські ігри. Весна-2019
19 і 20 квітня в спортивному Палаці Каменки Ізмаільского району проходила спартакіада ​​«Бессарабські ігри. Весна-2019 ». На захід з’їхалися 120 спортсменів з п’яти районів Одеської області.
Центр розвитку Бессарабії
— это объединение молодых перспективных единомышленников, которые знакомы с проблемами региона и понимают его потребности. У истоков создания организации стоят главы советов, предприниматели, представители образовательной сферы, которые глубоко осознают свою роль и ответственность в сохранении достояний предыдущих поколений, развитии региона, его экономического потенциала, возрождение культурных и духовных ценностей.
Розвиток
Всі публікації
Генеральний секретар АЭПР в Одеському морському порту 15 січня делегація на чолі з генеральним секретарем Асоціації європейських прикордонних регіонів Мартіном Гільєрмо Рамірес відвідала підприємство "Контейнерний термінал Одеса". Метою візиту було знайомство з можливостями терміналу - лідера контейнерного ринку України, що є дочірнім підприємством німецького концерну HHLA, а також обговорення можливості інвестування в його інфраструктуру. 18.01.2020 808 Ізмаїл відвідала делегація представників Асоціації європейських прикордонних регіонів (АЄПР) Як уже повідомлялося, Ізмаїл відвідала делегація представників Асоціації європейських прикордонних регіонів (АЄПР) на чолі з генеральним секретарем Мартіном Гільермо Раміресом. Відбулася зустріч, в якій взяли участь гості з різних куточків Бессарабії також представники румунської сторони - директор секретаріату Асоціації "Єврорегіон" Нижній Дунай" Наталія Будеску з співробітниками. 16.01.2020 851 Генеральний секретар АЄПР Мартін Рамірес відвідав Одеську облраду У понеділок, 13 січня, в Україну на запрошення громадської організації "Центр розвитку Бессарабії" прибув генеральний секретар Асоціації європейських прикордонних регіонів Мартін Гільермо Рамірес. У вівторок делегація побувала в Одеській облраді, де зустрілася з Юрієм Дімчогло, першим заступником голови Одеської облради, Юрієм Масловим, який очолює депутатську групу "Стратегія Європейського Союзу в Дунайському регіоні", а також Іреной Надем'яновой, начальником управління економіки, бюджету, інвестицій та міжнародного співробітництва апарату облради. 14.01.2020 1,007
Всі публікації