Місцем проведення Міжнародного фольклорного фестивалю народної творчості «BESSARABIYA FOLK» в 2021 році стане село Городнє – адміністративний центр Городненської сільської громади.

Село розташоване за 524 км від столиці України – Києва, від обласного центру Одеса – 160 км, від районного центру Болград – 29 км.

Городнє – одне з найстаріших сіл Болградського району Одеської області. За офіційними даними село засноване в 1813 році. Крім офіційної назви села, для більшості місцевих жителів Городнє має ще одно ім’я – Чийшія. Заснування Чийшії пов’язане з переселенням болгар до Російської  імперії після російсько-турецької війни 1806 — 1812 років.

Рятуючись від переслідувань турків, перейшли Дунай та оселились тут у 1813 році сім’ї Богоєвих, Іванових, Мильковських, Генових. Назва села Чийшія — татарського походження, у перекладі — «волога долина». Назва села пов’язана з тим, що село простягається по берегах річки Великий Катлабуг.

Оселившись у місцевості з родючими ґрунтами і багатими пасовиськами, жителі Чийшії займались хліборобством та скотарством. Визначне місце у господарстві посідало й городництво, у зв’язку з чим, починаючи з 1827 року, село часто стали називати Градіна, болгарською — город. 14 листопада 1945 року було перейменоване село Чийшия Новоіванівського району на село Городнє і Чийшийську сільраду — на Городненську.

В Городньому живуть добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі яких заслуговують на глибоку повагу. Саме їх спільними зусиллями створюється неповторний образ села, зберігається його історія та закладається майбутнє. Адже успіхи села – це перш за все успіхи його жителів.

В Городньому приділяють багато уваги розвитку культури: в селі працюють народний ансамбль «Ізвор» Городненского будинку культури, народний оркестр болгарських народних інструментів «Чийшія». Колективи є учасниками всеукраїнських та міжнародних фестивалів.

З 2018 року в селі Городнє проходить Міжнародний фольклорний фестиваль народної творчості «Бессарабія Folk». В 2021 році Міжнародний фольклорний фестиваль народної творчості «BESSARABIYA FOLK» проводиться за підтримки партнерської програми “Культура. Туризм. Регіони” Українського культурного фонду, Державного агентства розвитку туризму”.