У селі Городньому Болградського району завершився масштабний Міжнародний фестиваль народної творчості “BESSARABIYA FOLK”. Після виступу популярної молдавської етно-рок гурту “Здоб ши Здуб” були оголошені переможці конкурсу – колективи, виступи яких журі відзначило як найбільш автентичні, яскраві та оригінальні.

Про це повідомляє журналіст Бессарабія.UA з місця подій.

Нагадаємо, що фестиваль зібрав 62 колективу не тільки з Бессарабії, а й з Одеси, Запорізькій області та Молдови.

У номінації “Народний танець” перше місце зайняв колектив “Колорит” з села Кам’янка Ізмаїльського району. На другому місці танцювальний колектив “Мерцишор” з Новоселівки Білгород-Дністровського району. На третьому – “Бессарабський ритм” з Одеси.

У номінації “Сольний або групове народний спів” – переміг ансамбль “Калина” з Рені, на другому місці подружня пара Степан і Анна Борлак з Дмитрівки Болградського району, на третьому – Злата Демірова з Криничного.

У номінації “Сольна та групова народна музика” лідирує ансамбль пісні і танцю “Ізвор” с. Городнє Болградського району, на другому місці оркестр “Хоро” с. Зоря Білгород-Дністровського району, на третьому – оркестр “Гюзель Тараф” с. Виноградівка.

Нагадаємо, що ініціатором фестивалю є ГО «Центр розвитку Бессарабії». Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду і Державного агентства розвитку туризму.

Проєкт «« Міжнародний фольклорний фестиваль народної творчості «BESSARABIYA FOLK» в с. Городнє »реалізується в межах партнерської програми« Культура. Туризм. Регіони »Українського культурного фонду, Державного агентства розвитку туризму.