Циклон, який раптово обрушився на Україну, не завадив нашим планам привезти на дводенну екскурсію до Києва дітей Бессарабії, щоб провести незабутній час в честь свята Хрещення. Ми обіцяли і зробили це! Ми зібрали найталановитіших, обдарованих і чудових школярів та студентів.

Цього разу наша команда запросила дітей Болградської спеціальної школи-інтернату, які неодноразово ставали переможцями безлічі конкурсів та олімпіад, в тому числі міжнародних. Щасливчиками стали Сікора Дмитро, Хану Андрій, Голіченко Дмитро і Солодовська Анастасія. На екскурсію до Києва були запрошені талановиті студенти ІДГУ – 16 студентів-переможців ІІІ науково-практичної конференції “Науковий пошук студента”. В листопаді на конференції переможцям за 1 місце вручили сертифікат на поїздку до Києва на зимових канікулах від Центру розвитку Бессарабії. Запрошення отримали також діти -переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук України (МАНУ), Саратського, Ізмаїльського, Болградського районів. Компанію їм склали юні дарування Олеся Кічук і Давид Хачатрян, що стали переможцями конкурсу “Барви голосу”. Крім цього, Київ відвідали гості з сіл Каракурт, Тютюн і Кам’янка.

У ті вихідні в Києві була чарівна погода. Територія готелю, де оселилися діти, і сосновий ліс навколо нього були вкриті снігом, що створювало казкову атмосферу.

На цей раз нам вдалося відвідати музей води, який вразив всіх унікальністю і захоплюючою екскурсією. Він знаходиться в Хрещатому парку, який дивує свій мальовничістю, і ми з величезним задоволенням фотографувалися на тлі зимових пейзажів. Велична будівля Верховної Ради, вечірній Майдан Незалежності, сяючий різнокольоровими вогниками, інноваційний центр Unit-Factory і наостанок історичний парк “Київська Русь” – так багато місць ми встигли відвідати лише за 2 дні. У парку ми з задоволенням подивилися святкову театралізовану виставу, а хтось навіть зміг приміряти тематичні костюми!

Зимова пора перетворила четверту поїздку в справжню казку, яка, на жаль, закінчилася. Але ми як завжди не прощаємось, ми говоримо “до зустрічей!”