Прем’єра документального фільму «Місце сили» в селі Криничне стала хвилюючою, але самою довгоочікуваною, як для режисера Тетяни Станєвої, так і для самих криничанців. Чушмелійці чекали з нетерпінням на цю подію вже декілька місяців і розмови про фільм бушували в кожному дворі.

Мешканці Криничного завчасно зібралися в Будинку Культури, щоб встигнути зайняти вільні місця. До 6 години в залі не те, що не можна було сісти, а складно було і пройти, адже в коридорах зібралися всі бажаючі подивитися фільм. Мешканці села кажуть, що такий аншлаг в Будинку Культури стався вперше за останні 25 років.

Протягом всього фільму люди уважно вдивлялися в екран і спостерігали за тим, що відбувається. Тиша в залі іноді порушувалася сміхом, викликаним епізодами, в яких були нотки з гумором. Але основним зовнішнім проявом внутрішніх емоцій під час перегляду були сльози. Вони нахлинули навіть у чоловіків по кілька разів – від розчулення, від ностальгії, від спогадів, від досади, від горя.

Для автора фільму прем’єра в Криничному стала особливою: «Якщо в Києві та в Одесі сльози лилися, але мені вдавалося стримувати потік емоцій, то в Криничному потік прорвав всі бар’єри, і я вивернула душу на виворіт. Це був повний катарсис. Це був не приїзд-тріумф з перемогою, а сповідь. Мені хотілося всі успіхи і вінці, і перемоги з попередніх прем’єр скласти біля ніг всіх криничанців. З 2002 року я приношу рідному Криничному всі свої сльози і муки! Всі невдачі і поразки! І вперше я змогла принести йому свою маленьку, але таку велику для мене перемогу … »– Тетяна Станева.

Як говорилося раніше, багато мешканців Криничного були головними героями фільму, так що на презентації вони спільно зі знімальною командою фільму піднялися на сцену. Приємним і пам’ятним сюрпризом для них став подарунок від Громадської організації «Центр розвитку Бессарабії» у вигляді великої картини, на якій зображений певний епізод з фільму від фотографа Олександра Барона.

Автор сценарію і режисер фільму, криничанка, фольклорист за освітою, Тетяна Станєва, подякувала глядачам за теплий прийом. Вона сказала, що авторська група найбільше переживала, як буде сприйнятий фільм мешканцями села: «Саме ви – головний суддя результату нашої творчості». Окремо вона подякувала Віктору Куртєву за підтримку і довіру до її роботи!

На завершення, глядачам Криничного дарували гарний настрій музиканти «Фа-Дієз», уродженка села Криничне – Златна Марія і хореографічний ансамбль «Чушмелій»!