14 грудня в Одеському Concert Hall відбулася грандіозна прем’єра фільму режисера Тетяни Станєвої – «Місце сили». У залі були присутні більше 500 людей з різних точок України, серед яких багато уродженців Криничного, одеситів, болгар, а також шановних гостей.

Показ фільму пройшов дуже масово та урочисто. Ще до початку презентації в просторому залі фотограф-одесит Олександр Барон представив свою резонансну фотовиставку кадрів з фільму, які вже так полюбили глядачі. Тетяна Янчєва-Дукова, яка, до речі, була однією з головних героїв, показала свою етновиставку виставку домотканих рушників, які доповнили і влилися в атмосферу, що панувала в залі.

Без сумнівів, фільм викликав бурю позитивних та самих трепетних емоцій абсолютно в кожного глядача. Вони не приховували своїх сліз. Гості із задоволенням і величезним інтересом задавали різні питання Тетяні та команді про створення фільму, труднощі та плани на майбутнє. Всі присутні від чистого серця висловлювали слова подяки за те, що створила ця чудова команда!

Режисер була дуже зворушена реакцією залу та промовила наступні слова: «Я маю впевненість в тому, що слово здатне зцілювати душу. Тож всі ваші слова підтримки, кожного поокремо створювали цей фільм. І ті люди, що були в центрі процесу – моя дорога команда, дякую вам за посвяту. І ті, що доторкнулись до нього, і ті, що фізично допомагали. І ті, що переживали і просто словом підтримували на кожному етапі! Дякую!».

Зі словами подяки виступили президент Всеукраїнської асамблеї болгар України Дора Костова, радник генерального консульства Болгарії Микола Димитров. Слово промовив і одеський журналіст Григорій Козьма. Він зазначив, що Тетяна Станєва та Віктор Куртєв зробили те, чого не зробило Міністерство культури за багато років.

Родзинкою прем’єри в Одесі стала болгарська пісня, яку заспівала Тетяна Станєва для всього залу. Ту саму єдину пісню, яка дісталася їй «у спадок» від улюбленої бабусі.

На такій приємній ноті закінчилася офіційна частина і всі бажаючі перейшли до фуршетної зали, де відбувся концерт фолк-групи Фа-Дієз та прекрасної Златни Марії.