Напередодні свята 8 Березня Ізмаїльський державний гуманітарний університет та ГО «Центр розвитку Бессарабії» оригінально привітали прекрасну половину трудового колективу вузу з наступаючим Міжнародним жіночим днем. Чарівних дам порадували незвичайною шоу-програмою – приїхавший з Одеси професор Пузирікус зі своєю унікальною диво-машиною відкрив для глядачів нові властивості мильних бульбашок. Про це повідомляє «БессарабіяINFORM».

Першим своїх колег привітав зі святом весни і краси ректор ІДГУ Ярослав Кічук:

«Радує те, що наш колектив стає все більш згуртованим. Віриться в те, що ми ці добрі починання і традиції будемо успішно розвивати і надалі. Хотілося б побажати вам любити і бути коханими, міцного здоров’я, оптимізму і щоб найзаповітніші мрії збулися. Воістину – краса врятує світ ».

Протягом вечора на адресу милих дам звучали теплі слова привітань від профспілкового комітету, від заступника голови правління ГО «Центр розвитку Бессарабії» Віктора Куртева і від колег чоловіків.

Розважальна програма вечора була яскравою, насиченою і повною сюрпризів. Для винуватиць торжества виступав Ізмаїльський музикант Володимир Макогон.

Завершило творчу складову свята шоу мильних бульбашок у виконанні професора Пузирікуса, який показував унікальні властивості мильних бульбашок. Кожен учасник шоу зміг познайомитися з літаючими мильними бульбашками, вулканом з бульбашок, мильними хмарами. Шоу-мен доводив, що мильною бульбашкою не страшна гравітація, що при бажанні з них можна зробити торт або шапочку, а також продемонстрував нову формулу палаючих мильних бульбашок. У фіналі свого виступу артист побажав глядачкам, щоб жіноче щастя не було таким швидкоплинним, як мильна бульбашка.

Джерело: https://bessarabiainform.com/