Вихованці молодшої групи Сімейного хору Чушма Варуіта с. Криничного Болградського району при підтримці  Центра розвитку Бессарабії прийняли участь у  VIII міжнародному фестивалі – конкурсі дитячої та юнацької творчості «Світ в твоїх долонях», який відбувся 14 -18 жовтня 2018 року в м. Київ, (Артек, Пуща Водиця).

Це були неймовірні дні, наповнені творчістю, талантами, яскравими емоціями щастя, радощів та успіхів, новими знайомствами, обміном творчих ідей. Молодша група хору вдало дебютувала та отримала диплом лауреата II ступеня в номінації «хори». Колектив було запрошено на гала-концерт до Палацу Культури Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського».

Окрім фестивальних виступів на сцені, діти мали змогу побачити виступи талановитих однолітків, адже фестиваль охоплює багато номінацій, серед яких танцювальні колективи, солісти співаки, хори, фольклорні ансамблі, вокальні ансамблі, театри. Діти милувались дивовижними краєвидами Пущі-Водиці, розважались на сучасних ігрових майданчиках еко-будуваннь та піонерінга Артека, щоденно оздоровлювались у басейні,  брали учать у  анімаційних шоу, конкурсах, відвідували дискотеки.

«Цими враженнями, емоціями, можливістю реалізувати свої мрії ми завдячуємо Центру розвитку Бессарабії, з яким наш хор співпрацює з  початку заснування  громадської організації, та особисто Віктору Владиславовичу Куртєву. Дякуємо за допомогу та вагомий внесок у розвиток творчої особистості  наших дітей!», – керівник Сімейного хору «Чушма Варуіта» Ольга Чернієнко.

Слід зазначити, що пріоритетом діяльності Центру розвитку Бессарабії є допомога обдарованим дітям, формування мотивації молоді до самопізнання, самореалізації, творчого розвитку. Чільне місце у цій діяльності посідає підтримка культурних та мистецьких організацій, творчих проектів та колективів. Центр розвитку Бессарабії щоразу дарує можливість дітям знайомитись з культурною спадщиною людства,  прилучитись до її цінностей, збагатити власний життєвий досвід, мати  змогу творчо застосовувати набуті знання у притаманних їй видах діяльності та допомагає стати достойним громадянином своєї держави!