18-річний Дмитро Литвиненко, уродженець села Криничне отримав Грант від Центру розвитку Бессарабії.

Ось вже не один рік поспіль Громадська організація “Центр розвитку Бессарабії” підтримує перспективну молодь Бессарабії і здійснює мрії талановитих дітей. Розвиток молоді в регіоні – одна з найголовніших цілей команди ЦРБ.

Влітку 2018 року команда Центру розвитку Бессарабії оголосила новину про можливість отримання Гранту на безкоштовне проживання талановитій молоді, яка стане студентами Unit-Factory і пройде всі етапи відбору.

UNIT Factory – школа програмування, яка не має аналогів в Україні. Для навчання в Unit використовують інноваційний метод Peer-to-Peer (P2P), який практикують у французькій Школі 42. Його основа – це колективне навчання, яке допомагає розкрити творчі здібності студентів під час роботи над проектами.

Дмитро Литвиненко з села Криничне Болградського району, Одеської області став студентом Unit-Factory восени 2018 року. В даний час він проходить навчання на етапі «корінь дерева», де продовжує вивчати мову програмування С. Нам вдалося поспілкуватися з Дмитром та дізнатись про його успіхи в Unit-Factory.

ДОБРИЙ ДЕНЬ, ДМИТРЕ! ЗВІДКИ ВИ ДІЗНАЛИСЬ ПРО ГРАНТ ВІД ЦРБ?

Про ЦРБ я чув раніше, адже він веде активну діяльність в нашому регіоні підтримуючи спорт, навчання молоді, культурно-духовне відродження. Новину про можливість отримати Грант побачив на сайті ЦРБ – https://crb.org.ua/ і дуже зрадів цьому, адже вчитися в Unit було моєю мрією. Тоді я зрозумів, що повинен йти до своєї мети.

ВИ КАЖЕТЕ, ЩО ВЖЕ ЗНАЛИ ПРО UNIT, ТОБТО ВИ ВИВЧАЛИ МОВИ ПРОГРАМУВАННЯ РАНІШЕ?

Я вступав до Unit і не знав жодної мови програмування. Зараз я розумію, що до вступу потрібно готуватися ретельніше, так вчитися буде простіше.

ВАМ ЛЕГКО БУЛО ПРОХОДИТИ ВІДБІРКОВІ ЕТАПИ? МИ ЧУЛИ, ЩО “БАСЕЙН” – ЦЕ НАЙСКЛАДНІШИЙ ВІДБІРНИЙ ЕТАП І ЙОГО МОЖУТЬ ПРОЙТИ НЕ ВСІ. ЯК ВАМ ВДАЛОСЯ?

При вступі я доклав багато старань і зусиль, щоб пройти всі етапи. Було складно, але завдання і випробування були дуже цікавими – це стимулювало мене розвиватися і йти далі!

ДМИТРЕ, ВИ ЗНАЙШЛИ ОДНОДУМЦІВ СЕРЕД УЧНІВ?

Мене надихає моя команда, адже дуже приємно працювати і спілкуватися з розумними і цікавими людьми, які можуть навчити мене чомусь новому, розповісти про нові технології.

ЯКУ ПОРАДУ ВИ Б МОГЛИ ДАТИ УЧНЯМ, ЯКІ ХОЧУТЬ ВСТУПИТИ В UNIT-FACTORY?

Зараз, я можу порадити читати більше тематичної літератури та приходити на навчання з друзями, щоб працювати командою. Але навіть якщо ви прийдете без знань і умінь, є можливість створити власну команду, завести друзів і всьому навчитися!

Дякую за цікаву бесіду, Дмитре. Ми бажаємо Вам успіхів, особистого розвитку та нових висот!