Екскурсії другої поїздки уособлювали собою чотири сфери діяльності: Києво-Печерська лавра – духовну, музей-меморіал Батьківщина-мати – військову, технологічний парк UNIT – інноваційну, Верховна Рада України – політичну. Після завершення екскурсійної програми, ми поцікавилися у дітей, що їм сподобалося найбільше, і кожна локація знайшла своїх шанувальників. Когось зацікавили перспективи навчання в UNIT, хтось пригледів собі місце в залі Верховної Ради, на когось враження справила велич Лаври, а хтось “загорівся” обороною нашої Батьківщини після відвідин меморіалу.

У програму був включений квест по Київському метрополітену, а на зворотному шляху очікував гостинний дендропарк Софіївка в Умані.

Абсолютним сюрпризом другої поїздки став флешмоб під час прогулянки по Майдану. Від ідеї до втілення час не втрачаємо! Побачивши дрон з камерою, придумали і реалізували таке прекрасне відео. Наскільки швидко юні гості зібрали практично ідеальне коло, як синхронно вони вітають і аплодують, і це без єдиної репетиції!

Пропонуємо подивитися і зануритися в атмосферу спекотного літа, безтурботних канікул і приємних вражень.