5-й міжнародний семінар фуллконтакт карате відбувся 19 листопада в спортивному залі Ізмаїльського державного гуманітарного університету. Раніше, в ІДГУ вже проходили масові спортивні заходи, в тому числі і змагання зі східних єдиноборств, але семінар фуллконтакт карате був проведений вперше.

Варто відзначити, що рівень проведення семінару покращується з року в рік. Цього разу в Ізмаїл приїхали всесвітньо відомі шихани з Норвегії, Голландії, Туреччини і Польщі, які неодноразово приймали участь в Чемпіонатах Європи та Чемпіонатах Світу. Більшість з них відвідали Бессарабію вперше і були приємно здивовані масовістю і організацією заходу.

На семінар зібралося багато вихованців шкіл східних єдиноборств Ізмаїла, Болграда, Рені та Арциза. Тренери навчали нове покоління майстерності бойових мистецтв, в основу яких покладені класичні стилі карате. Охочих прийняти участь зібралось багато. У залі були присутні як юні учні віком від 5 років, так і дорослі навчені спортсмени.

Організатором заходу виступили: Всесвітня Організація Сокарате, Всесвітня Організація Фуллконтакт Карате, Федерація Сокарате України і Союз Фуллконтакт Карате України.

Семінар відбувся за підтримки Громадської організації «Центр розвитку Бессарабії».