Бессарабські ігри. Весна-2019 в Палаці спорту в селі Кам’янка Ізмаїльского району

19 і 20 квітня в спортивному Палаці Каменки Ізмаільского району проходила спартакіада ​​«Бессарабські ігри. Весна-2019 ». На захід з’їхалися 120 спортсменів з п’яти районів Одеської області. Ініціатором і головним спонсором ігор вже другий рік поспіль виступила громадська організація «Центр розвитку Бессарабії».

Протягом двох днів команди з сел Кулевча, Городнє, Кирнички, Кам’янка, Криничне, Орлівка, Острівне, Холмське, Каракурт та міста Ізмаїл змагалися в шести видах спорту: волейболі, плаванні, настільному тенісі, перетягуванні каната, шахах і, включеному в програму весняних ігор, поштовху гирі .

У загальнокомандному заліку золото дісталося господарям спартакіади – спортсменам Кам’янки. По окремим видам спорту представники Ізмаїлу виявилися найсильнішими в перетягуванні канату і настільному тенісі. У поштовху гирі і волейболі наші спортсмени взяли друге і третє місце відповідно.

Як зазначив співзасновник Центру розвитку Бессарабії Віктор Куртєв, в минулому році Кам’янка приймала у себе перші «Бессарабські ігри», які показали, що формат заходу цікавий молоді, тому їх обов’язково потрібно зробити регулярними, а не разовими.

«Ми хочемо, щоб спорт був доступний як можна більшій кількості людей, тому будемо працювати над тим, щоб географія учасників з кожним роком тільки розширювалася», – підкреслив Віктор Владиславович.

Учасниця ігор з Кулевчи Альбіна Попова поділилася враженнями від спартакіади (команда її села в цьому році бере участь в заході вперше і вже непогано показала себе, завоювавши третє місце): «Коли ми приїхали, нас дуже добре зустріли. Спартакіада ​​пройшла на гідному рівні, все дуже сподобалося, за винятком дрібних організаційних прорахунків. А в цілому змагання вийшли дуже веселі. Спасибі всім організаторам за запрошення!».

Василь Плачінта з Орлівки Ренійського району зізнався, що теж отримав задоволення від участі в «Бессарабських іграх»: «Я був радий зустріти тут моїх знайомих і друзів зі студентських років, дуже приємно було побачитися. Хочу подякувати своїй команді Орлівки за можливість захистити честь села, за командну гру, а також спонсорів змагань і всіх, хто прийняв у них участь. За підсумками ігор я зайняв друге місце в настільному тенісі і п’яте в волейболі ». Роз’їжджаючись по домівках після закінчення чемпіонату, хлопці обмінювалися контактами з новими знайомими і обіцяли повернутися в Кам’янку знову, вже на наступні «Бессарабські ігри».