Молоді села Оксамитне і Тополине, відсвяткували свої дні народження 22 вересня, а організація «Центр розвитку Бессарабії» стала одним з організаторів спортивних змагань.

У місцевому спортивному залі успішно пройшов внутрішньоклубний чемпіонат по сокарате. Змагання проводилися за версією «фулконтакт куміте», в яких прийняли участь понад 30-ть спортсменів зі спортивних клубів Болградського району. Бессарабський Шаолінь представили 12 спортсменів із СК «Сакура» та СК «Барс». Перші місця в захоплюючих поєдинках посіли 7 спортсменів з СК «Сакура» (Мінгазітдінов А., Михайлевич Н., Бошкова Ю., Бербер Е., Царан Н., Царан І., Кравченко О.). Переможцям були вручені дипломи, медалі та кубки.

Чемпіонат відбувся за підтримки президента сокарате України Олега Шиляєва, віце-президента Сергія Цоя, засновника ГО «Центр розвитку Бессарабії» Віктора Куртєва і сільської голови Світлани Рожкової. Крім того, подарунок від «ЦРБ» у вигляді мультимедійного проектора і екрана до нього для проведення культурно-масових заходів також отримав і місцевий ДК.

Без перебільшення зауважимо, що свята, які проходять за активної фінансової підтримки громадської організації «Центр розвитку Бессарабії» підвищують культурний рівень мешканців, згуртовують населення нашого багатонаціонального краю, даючи можливість показати свої таланти і здібності, можливості спілкування та гарного відпочинку.