20 жовтня в спортивному залі Ізмаїльського державного гуманітарного університету відбувся масштабний спортивний турнір з бойових мистецтв “Третій відкритий регіональний турнір Сокарате Гран-прі-2018”.

Організаторами виступили Ізмаїльська міська організація ФСО “Україна”, Всеукраїнська організація сокарате, Федерація сокарате України, Союз фулл контакт карате України. Активну підтримку надала Громадська організація Центр розвитку Бессарабії.

В поєдинках прийняли участь 150 спортсменів від 5 до 23 років із міст Ізмаїл, Арциз, Болград, Южноукраїнськ, Одеса та Київ, а також вихованці спортивної школи селищ Каракурт і Оксамитне (Болградський район) та села Ларжанка (Ізмаїльський район). Борці змагалися по версії лайт контакт і семі поінт. Переможців турніру визначила почесна суддівська колегія, яку очолював Президент федерації сокарате України Олега Шиляєв.

За результатами змагання найбільша кількість оцінок отримала команда Федерації сокарате України (Ізмаїл, президент Олег Шиляев) і зайняла перше місце, друге місце посіла міська організація Всеукраїнської всестилевої федерації бойових мистецтв (Болград, президент Сергій Цой), а на третьому місці – спортивний клуб ММА- ІЗМАЇЛ (президент Максим Журавльов). Команда-переможець регіонального турніру автоматично стала учасником чемпіонату Європи по фулл-сокарате в Польщі. Через тиждень команда Федерації сокарате України відправилася на чемпіонат, який відбувся 26-28 жовтня в польському місті – Вроцлав.

Хлопці та дівчата показали високий рівень підготовки, майстерності та гідно представили свій край на чемпіонаті. Усі спортсмени зайняли призові місця та отримали нагороди.

• Узун Антоніна (с. Василівка) – Чемпіон Європи. Два перших місця по фулл-контакт куміте і семі – поінт куміте.
  • Бошкова Юлія (с. Оксамитне) – срібний призер чемпіонату. Два других місця по фулл – контакт куміте і семі – поінт куміте.
  • Бошкова Юлія (с. Оксамитне) перше місце за змагання в ката.
  • Узун Антонина (с. Василівка) друга місце за змагання в ката.

Ми пишаємось нашими молодими бессарабськими спортсменами і бажаємо їм нових звершень!