Бібліотеку Білгород-Дністровського дитячого будинку-інтернату поповнили більш як сімома десятками нових книг. Барвисті видання в рамках проекту «Бібліотека мрії» придбала і привезла громадська організація «Центр розвитку Бессарабії».

Малюки з цікавістю розбирали розкладені на столах яскраво ілюстровані книжки, розглядали і з нетерпінням вихоплювали їх один в одного. Вибравши з великого асортименту вподобану книгу, діти починали читати її вголос вихователям і гостям.

Актив ГО «Центр розвитку Бессарабії» приєднався до соціального проекту «Бібліотека мрії», ініційованого у 2012 році. Його мета – привити молодому поколінню любов до читання. Це реалізовано через заклик представників бізнесу та громадських структур до взаємодії з видавництвами. Головна ідея заходу -щоб книжкова продукція стала доступнішою.

Зазначимо, що у лютому цього року такі ж подарунки від громадської організації отримали кілька дитячих установ Бессарабії: Утконосівська спеціалізована школа-інтернат, Суворівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та Болградська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат з дошкільними групами корекційного та реабілітаційного напряму. В рамках проекту дітям вже вручені сотні нових книг художнього, енциклопедичного, просвітницького та інших жанрів.

Ідею акції дуже точно відображає висловлювання письменника Петра Павленко: «Вчасно прочитана книга – величезна удача. Вона здатна змінити життя, як не змінить її навіть кращий друг або наставник ». Саме це треба робити, щоб майбутні покоління продовжили розвиток країни і суспільства гідно та в правильному напрямку.