8 вересня на березі сонячного міста Ізмаїл відбулася гонка на сапах – один з видів активного водного спорту. За традицією, спортивне змагання підтримала Команда Центру розвитку Бессарабії, а також організатори Ізмаїльська Організація Водного Туризму, Ізмаїльська міська організація фізкультурно-спортивного товариства “Україна”, Українська Федерація САП і серфінгу України, Ізмаїл каяк клуб, СТК “Альгадра”!

Перегони на сапах – досить складний спорту, адже вимагає тривалої та ретельної фізичної підготовки, саме тому всі учасники готувалися завчасно! Але це не дивно, адже більшість з них брали участь в регіональних та Всеукраїнських гонках раніше і мали досягнення в цьому виді спорту!

Всі бажаючі змогли прийняти участь в гонці на міському пляжі. Сап-серфінг, що в перекладі з англійської означає “гребля стоячи” – це вдалий спосіб відволіктися від повсякденної метушні та турбот, а також провести час з користю для здоров’я і душі!

Серед учасників були не тільки дорослі спортсмени, а й молодь, яка, не дивлячись на свій юний вік, вже входить в коло найсильніших спортсменів-юніорів країни!

Гонка видалася дуже активною, веселою і принесла величезне задоволення всім учасникам.

Катання на сапах – це чудова можливість для об’єднання активних однодумців, а також спілкування та обміну досвідом між Бессарабськими спортсменами і молоддю!

Ми впевнені, що ці перегони стануть популярною щорічною подією в Придунайському регіоні, адже такі заходи об’єднують спортивний дух в регіоні та поєднують здорову і перспективну молодь в ідейні команди.