Складно уявити, що тисячі маленьких і дорослих дітей знаходяться в інтернатах, притулках і подібних закладах. Вони не знайдуть в День святого Миколая подарунок під подушкою, не почують слів “Це тобі від Миколайчика” і не відчують тепло і ласку домашнього затишку.

Громадська організація “Центр розвитку Бессарабії” дуже небайдужа до таких дітей і вкладає багато сил в те, що б вони не залишилися без уваги. Наша команда організувала комплекс заходів привітання діток з цим добрим святом.

Першими подарунки отримали діти з Утконосівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. З першої хвилини шоу мильних бульбашок з Чарівною Феєю, привело всіх в захват. Вони не відривали очей від вистави Машеньки, Лисички, Панди, Ляльки та, звичайно ж, в таке добре свято не обійшлося без Святого Миколая! Всі веселилися і водили хороводи. В цьому інтернаті Центр розвитку Бессарабії привітав 98 дітей.

76 хлопців та дівчат з Болградської школи-інтернат реабілітаційного напряму і 25 з Суворовської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат теж отримали свої подарунки і привітання. Також цим дітям ми дали те, чого їм так не вистачало – турботу, ласку і увагу.

Окремий внесок вклав один із засновників ГО “Центр розвитку Бесасарабії” – Віктор Куртєв!

Ми щиро хочемо допомогти цим дітям, але допомогти з сенсом! Через деякий час може вони і не згадають про подарунки, іграшки та цукерки, але одного вони не забудуть точно – це емоції і ті відчуття, які вони пережили. А ми ніколи не забудемо їх милі дитячі посмішки! Ми сподіваємося, що це свято допомогло діткам стати хоч трішки щасливішими і повірити в диво!