Після цікавого і пізнавального діалогу з журналістами Синтія Ротрок провела незабутній семінар, в якому прийняли участь близько 150 спортсменів бойових мистецтв різних напрямків з Ізмаїла, Болграда, Арциза, Кілії, Рені, Одеси.

Вихованці клубів східних єдиноборств самого різного віку з однаковою увагою і захопленням вникали у все, що їм розповідала і показувала майстер. Так-так, знаменита жінка не просто навчала теорії, а на практиці показувала прийоми. Постійно слідкуючи за учасниками спарингів, Синтія підходила то до одного, то до іншого і на власному прикладі показувала, як точно нанести вирішальний удар, як вчасно ухилитися від підступного кидка або в лічені секунди розрахувати дистанцію між собою і суперником.

Вона не забувала похвалити особливо старанних учнів, або ще раз продемонструвати складний для запам’ятовування прийом. Семінар тривав кілька годин з невеликою перервою на відпочинок. До слова, в кінці майстер-класу пані Ротрок виглядала такою ж свіжою і повною сил, як і на початку. Варто відзначити прекрасну фізичну підготовку гості з далекої Америки. Бути в подібній формі в її віці вдається далеко не кожному, навіть з урахуванням систематичних занять спортом. Незважаючи на те, що за довгий період занять бойовими мистецтвами не раз траплялися травми і переломи, Синтія є прекрасним прикладом сильної волі і жіночої чарівності.

В кінці семінару всім його учасниками були вручені сертифікати. А Віктор Куртєв від Президента Федерації сокарате України і Союзу фуллконтакт карате України Олега Шиляєва був нагородженим дипломом за меценатство. Захоплення і позитивні емоції переповнювали кожного, кому пощастило потрапити на цей захід. Тепер пошановувачі східних єдиноборств з нетерпінням чекають наступного приїзду зірки вже у вересні нинішнього року.