Центр розвитку Бессарабії продовжує допомагати спортивним і благодійним ініціативам жити і розвиватися.

Цього разу вийшло відразу 2 в 1!

На одеському стадіоні «Спартак» відбувся благодійний футбольний матч «Кубок Одеси», в якому ветерани «Чорноморця» перемогли Збірну журналістів України з рахунком 2: 0. Основна мета благодійного матчу – допомога дітям-переселенцям зі Сходу України.

Цей «Кубок Одеси» був присвячений 25-річному ювілею перемоги «Чорноморця» в Кубку України. Багато з гравців того матчу вийшли на поле.

У перерві матчу діти-переселенці зі Сходу України та Криму отримали подарунки від організаторів «Кубка Одеси»: футбольні м’ячі та квитки на Суперкубок Favorit.

Крім того, подяку за допомогу в організації матчу отримали спонсори та організатори матчу, зокрема Григорій Бібергаль, який був президентом ФК «Чорноморець» у 1994 році, коли «моряки» ставали володарями «Кубка Одеси».

До учасників «Кубка Одеси» звернувся Перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко: «Вітаю ФК” Чорноморець “з перемогою. Ви заслужили! Але головна перемога сьогодні для наших дітей-переселенців. Кожне участь в такому матчі є частиною допомоги для дітей, які потребують нашої підтримки ».

Переможці отримали головний приз, «Кубок Одеси» і символічні золоті медалі, а ті, хто програв задовольнялися хорошим настроєм і сріблом.

Організували матч Українська Асоціація футболу, Українська Прем’єр-ліга, Інформаційне агентство «Центр новин» і Одеська обласна федерація футболу за підтримки компанії «Favoritsport» і громадської організації «Центр розвитку Бессарабії». “