30 липня в Болградській РДА відбувся круглий стіл, присвячений організаційним питанням фестивалю «Bessarabiya Folk», що проходитиме в селі Городнє 11-12 вересня. Організатори заходу, представники громад та заступник голови Болградської РДА Денис Байлук оголосили ряд організаційних моментів фестивалю.

Зокрема, було визначено вік учасників. Брати участь у фестивалі можуть особи старше 14 років. На сьогоднішній день виявили бажання позмагатися за перемогу 30 колективів, однак організатори сподіваються, що охочих буде більше.

Заявку на участь можна подати до 15 серпня. Всі учасники отримають підтвердження від організаторів, що їх заявка була прийнята, і організаційний комітет зможе приступити до формування програми.

Найкращі виконавці одержать сертифікати на участь у престижних міжнародних конкурсах.

Мета фестивалю «Bessarabiya Folk» – збереження культурної спадщини багатонаціональної Бессарабії і посилення туристичної привабливості регіону.

«Бессарабія – галявина яскравих квітів: українських, болгарських, гагаузьких, молдавських! Особливість в тому, що вони одне одного запилюють. Ця галявина створює унікальний бессарабський колорит, який ми повинні зберегти і примножити», – зазначає організатор фестивалю, співзасновник ГО «Центр розвитку Бессарабії» Віктор Куртєв.

Міжнародний фольклорний фестиваль народної творчості «Bessarabiya Folk» є частиною проєкту, який реалізується в рамках програми «Культура. Туризм. Регіони »Українського культурного фонду і Державного агентства розвитку туризму. Його організаторами виступають Центр розвитку Бессарабії і Городненська селищна рада.

Звертаємо вашу увагу, що при подачі заявки на участь у фестивалі надсилати текст положення не потрібно. Потрібен заповнений бланк заявки (одна сторінка) із зазначенням дати подання заявки і підписом керівника.

ПОЛОЖЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ

Заява на участь